Komunikacja z pracownikami

Wiemy, jak ważna jest komunikacja wewnętrzna, dlatego przekaz kierowany do pracowników budujemy tak, aby był intrygujący i skutecznie zachęcał do interakcji. Angażująca komunikacja zwiększa motywację pracowników do realizacji celów firmy. Efektem naszego działania są przyjazne i długotrwałe relacje pracownika z firmą, jak i wzrost efektywności realizowanej strategii employer branding.

Custom
Publishing

|  PISMA WEWNĘTRZNE  |
|  INFORMATORY DLA PRACOWNIKÓW  |
|  FORMATY ELEKTRONICZNE  |

Od 16 lat specjalizujemy się

w projektowaniu i wydawaniu pism wewnętrznych. Mamy świadomość, że periodyki firmowe stanowią ważne źródło kontaktu z pracownikami, dlatego dbamy, aby przygotowane przez nas publikacje trafiały w potrzeby naszych Klientów i realizowały ich założenia.

Wydaliśmy ponad
180 pism wewnętrznych

Jak działamy?

Planujemy układ wydawnictwa, przygotowujemy nowy layout lub modyfikujemy istniejący, ustalamy harmonogram prac, proponujemy nowe rozwiązania merytoryczne i graficzne.

Grunt to sprawdzony zespół redaktorów, grafików, operatorów DTP. Opracowujemy projekt wydawnictwa, zapewniamy jego skład, przygotowanie do druku, redakcję tekstów, korektę merytoryczną i językową, oferujemy szeroki wybór zdjęć, przeprowadzamy sesje fotograficzne.

Chcemy mieć pewność, że finalny efekt naszej pracy będzie satysfakcjonujący dla nas i naszego Klienta, nadzorujemy proces druku i spedycji wydawnictwa.

Owocna współpraca

Współpracujemy z Klientem na każdym etapie powstawania publikacji dla pracowników Credit Agricole Bank Polska – „ÇA va!”. Otrzymane materiały redagujemy i poddajemy korekcie. Wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania graficzne.

Wydawnictwo zostało docenione w Konkursie Biuletynów Firmowych, zyskując miano najlepszego pisma wewnętrznego 2013 roku.

109 200 to łączny
nakład wydanych
pism wewnętrznych

Opracowujemy key visuale akcji o charakterze społecznym, które trafiają również na łamy wydanych przez nas pism.

Kodeks etyki, struktura firmy, dress code - nadamy im spójny z wizerunkiem firmy charakter i zadbamy o przejrzysty przekaz.

Aktywacje pracowników

|  KAMPANIE MAILINGOWE  |  WWW DEDYKOWANE  |  KONKURSY  |  ARANŻACJE WNĘTRZ  |   AMBIENT  |

Skupienie uwagi, zwłaszcza wśród młodych zespołów pracowniczych wymaga nadążania za trendami i sposobem odbierania przez nie otaczającej rzeczywistości.
Na tych uwarunkowaniach budujemy nowe formy przekazu.

Emocje to klucz do sukcesu!

Rozśmieszyć, zaciekawić, zaintrygować - to skuteczne strategie, których używamy, aby zaangażować odbiorcę. Największą
efektywność przynosi komunikacja przełamująca dotychczasowe schematy.

Zwariowana czy stonowana?

Tworzymy formy komunikacji skierowane do konkretnej grupy docelowej, biorąc po uwagę jej charakter i preferencje.

W ciągu ostatniego roku przygotowaliśmy ponad 150 komunikatów w konkursach wewnętrznych!

Internet w komunikacji wewnętrznej

|  WWW DEDYKOWANE  |  INTRANET  |

Przyjazne miejsca, które chce się odwiedzać

Przenosimy komunikację wewnętrzną w przestrzeń internetu. Projektujemy dedykowane strony, na których użytkownicy mogą dzielić się inicjatywami, brać udział w konkursach i zdobywać nagrody.

Employer brandindg w praktyce

Przykładem prowadzonej przez Fruit komunikacji wewnętrznej jest platforma Planeta ULTIMO. Ideą jej powstania jest nagradzanie zaangażowanych pracowników, docenienie ich aktywności i lojalności wobec firmy. Tworzone dla uczestników konkursy, quizy i towarzysząca im przyjazna rywalizacja motywują ich do realizacji wyznaczonych celów. Poprzez dedykowaną stronę internetową pracownicy każdego dnia mają dostęp do nowych informacji i aktywności.

Tu każdy zostaje bohaterem!

Na planetarnej orbicie każdy użytkownik może wykreować swoją postać, tworząc własnego avatara.

Dla każdego coś fajnego!

Jakie wydarzenia kulturalne będą miały miejsce? Na jakich filmach widz uśmiecha się najczęściej? Kto ułożył największy wzór ze skarpetek? Jaki jest horoskop zawodowy na nadchodzący miesiąc? – budujemy serwisy tak, aby każdy znalazł tam interesujące treści.

Dajemy słowo

Opracowujemy przekrój informacyjnych newsów – każdego dnia nasi redaktorzy tworzą i opracowują aktualności, które warto przeczytać.

 
 
Radiotechnika Marketing